Szkolenia dofinansowane. Dofinansowanie od 85% do nawet 87%! Poszerz swoje kompetencje, zyskasz w oczach swojego otoczenia! Nie zwlekaj skontaktuj się z nami!

Jest możliwość zapisu na szkolenia osób, które nie otrzymają dofinansowania.

Szkolenie ECDL Base dla pracowników

Dla kogo jest szkolenie?

Dla osób, które wykorzystują na co dzień komputer do pracy oraz dla tych, którzy nie korzystają a  zależy im na tym aby zoptymalizować własną pracę a co za tym idzie skrócić czas poświęcany na dotychczasowe czynności zawodowe. Szkolenie ma na celu dostarczenie umiejętności i wiedzy z zakresu obsługi komputera, optymalnego wykorzystania internetu, przygotowywania i redagowania dokumentów firmowych oraz kalkulacji kosztów w firmie.

Wymagania: podstawowa obsługa komputera

Kto może być uczesnikiem, który otrzyma dofinansowanie?

NIE KLASYFIKUJESZ SIĘ NA DOFINANSOWANIE? NIC NIE SZKODZI, DOŁĄCZ DO SZKOLENIA Z 50% BONIFIKATĄ!
O SZCZEGÓŁY ZAPYTAJ TELEFONICZNIE, PRZEZ MESSENGER LUB W BIURZE.

Program

1. Podstawy pracy z komputerem • Technologia informacyjno-komunikacyjna • Sprzęt• Oprogramowanie i licencjonowanie • Uruchamianie, zamykanie • Pulpit i ikony • Korzystanie z okien • Narzędzia i ustawienia • Praca z tekstem• Drukowanie• Pliki i foldery • Organizacja plików i folderów • Przechowywanie i kompresja • Pojęcia związane z siecią • Dostęp do sieci • Ochrona danych i urządzeń• Złośliwe oprogramowanie • Zdrowie i ochrona środowiska.

2. Podstawy pracy w sieci • Kluczowe zasady• Zabezpieczenia i bezpieczeństwo • Korzystanie z przeglądarek• Narzędzia i ustawienia• Zakładki• Drukowanie z Internetu • Szukanie• Krytyczna ocena treści• Prawo autorskie, ochrona danych • Komunikacja online • Narzędzia komunikacyjne • Zasady poczty elektronicznej • Wysyłanie poczty • Odbieranie poczty • Narzędzia i ustawienia• Organizacja poczty • Używanie kalendarza.

3. Edytor tekstu MS Word • Praca z dokumentami • Zwiększanie wydajności pracy • Wprowadzanie tekstu • Zaznaczanie, edycja • Tekst • Akapity • Style • Tworzenie tabel • Formatowanie tabeli • Obiekty graficzne • Przygotowanie • Wydruki • Ustawienia • Sprawdzanie dokumentu i drukowanie.

4. Arkusz kalkluacyjny MS Excel • Praca z arkuszami kalkulacyjnymi • Udoskonalanie jakości i wydajności • Wprowadzanie, zaznaczanie • Edycja, sortowanie • Kopiowanie, przesuwanie, usuwanie • Wiersze i kolumny • Arkusze • Reguły arytmetyczne • Funkcje • Liczby/daty • Zawartości komórek • Wyrównanie, obramowanie, komórek • Tworzenie • Edycja • Ustawienia • Sprawdzanie i drukowanie.

Co będziesz umiał po kursie?

Techniczne aspekty pracy
Nauczysz się lub ugruntujesz wiedzę z zakresu budowy komputera i jego zastosowania. 91%
Internet i jego możliwości
Poznasz możliwości wykorzystania internetu oraz wszelkiego rodzaju aplikacji. 93%
Bezpieczeństwo w sieci
Nauczysz się bezpiecznego korzystania z internetu. 90%
Edytor tekstu
Poznasz zastosowania programu edytorskiego MS Word wykorzystywanego w większości przedsiębiorstw. 95%
Arkusz kalkulacyjny
Będziesz umiał wykorzystać arkusz kalkulacyjny do tworzenia zaawansowanych kalkulacji kosztów i prognoz przychodowych z zastosowaniem wielu zmiennych. 93%

Co zapewniamy?

Pracę w małej grupie dzięki temu trener może poświęcić maks. dużo czasu dla każdego

Doświadczonego trenera, trener spełnia wyśrubowane kryteria jakości MSUES

Praca przy pomocy pakietu MS Office

Certyfikacje szkolenia

Materiały dydaktyczne

Przerwy kawowe

Dofinansowanie do szkolenia dla osób, które spełniaja warunki to 87%!

Jeśli nie spełniasz kryterium dofinansowania i tak możesz uczestniczyć w szkoleniu. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Biuro projektu

ul. 1 Maja 5 pok. 14